ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

راهپیمایی ۲۲ بهمن 1402 با حضور پرشور مردم و مسئولان مرودشت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرودشت مردم ولایت‌مدار انقلابی این شهر در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور بی‌نظیر حماسی خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن حماسه دیگر آفریدند. مردم و مسئولان مرودشت متحد یکپارچه بار دیگر با عزمی راسخ و اراده ای استوار مسیر راهپیمایی را از تقاطع سردار سلیمانی تا میدان امام خمینی را طی کردند و با سر دادن شعارهای انقلابی و کوبنده به دشمنان داخلی و خارجی ثابت کردند که همچنان پایبند ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی و مطیع امر رهبر هستند و لحظه از این ارزش ها که خون بهای هزاران شهید می باشد عقب نشینی نخواهد کرد.

ادامه مطلب...

 

ادامه مطلب...

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

همزمان با سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، آیین نورافشانی در شهر مرودشت در شامگاه شنبه ۲۱ بهمن ماه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرودشت در شامگاه ۲۱ بهمن ماه 1402 راس ساعت ۲۱ بانگ تکبیر الله اکبر همزمان با سراسر کشور حضورجمعی از مسوولان و آحاد مردم انقلابی مرودشت طنین انداز شد. شرکت کنندگان در این آیین با ابراز خوشحالی و سر دادن ندای الله اکبر یاد و خاطره شب پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57 و همچنین جان فشانی و مجاهدت شهیدان انقلاب اسلامی را گرامی داشتند .

ادامه مطلب...

 

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

برپایی میز خدمت شهرداری در مصلی نماز جمعه

 به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرودشت به مناسبت ایام پرفروغ دهه مبارک فجر میز خدمت با حضور مسوولان واحد های مرتبط شهرداری  برگزار گردید.در این برنامه شهروندان مسایل و مشکلات خود را مطرح و  مسؤلین شهرداری پاسخگوی مشکلات شهروندان بودند .

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرودشت مهندس گلکاری شهردار مرودشت به همراه تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر و مسوولین شهرداری از پروژه های عمرانی بازدید کردند.

مهندس گلکاری شهردار مرودشت در حاشیه بازدید گفت:شهرداری و شورای اسلامی شهر در راستای خدمات رسانی به شهروندان پروژه های مهمی از جمله ساختمان جدید شهرداری -محور سلامت -بلوار سردار سلیمانی-ادامه بلوار 16 آذر و و پروژه فیبر نوری دردست اقدام دارد.که با تلاش مجموعه شهرداری بخش عظیمی از آنان را انجام داده و و به زودی به بهره برداری خواهد رسد.

ادامه مطلب...

درسومین روز از دهه مبارک فجر

زیرسازی و آسفالت بلوار 16آذر

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرودشت در سومین روز از دهه پرفروغ فجر پروژه آسفالت بلوار  آذر باحضور مسوولین شهرستان به بهره برداری رسید

ادامه مطلب...

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی شهرداری مرودشت مهندس محمد علی گلکاری  شهردار و مهندس بهمن مردانی رئیس شورای اسلامی شهر مرودشت با صدور پیامی ۱۲ بهمن، آغاز دهه مبارک فجر و سالروز ورود امام خمینی (ره) به کشورمان را تبریک گفتند.متن پیام ایشان بدین شرح است:

دهه مبارک فجر یادآور بصیرت و بشارت ملتی منسجم و خداجوی است که توانست با هدایت رهبری دوراندیش و شجاع و با بهره گیری از تعالیم عالیه دین مبین اسلام در رویارویی با استبداد فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی خود را آغاز کند.

"ماه بهمن، فروردین گل‌افشان انقلاب اسلامی و یادآور خاطرات غرورانگیز شهیدان و شاهدانی است که در کوچه‌ها و خیابان و میدان‌ها مردانه در برابر خودکامان ستم‌شاهی در جای‌جای میهن اسلامی ایستادند و سرسبزترین فصل رویش آزادگی و ایمان را در ایران‌زمین رقم زدند و یادآور حضور حماسی و شورآفرین امتی است که به‌فرمان حضرت امام (ره) عاشقانه و آگاهانه برخاستند و تا صبح پیروزی لحظه‌ای دریغ نورزیدند و از پیوند امت و مکتب و امام حماسه‌ای ظفرمند حادث و از دریچه آن فجر سعادت دمید و فتح و ظفر و عزت و شکوه سر برآورد و بزرگ‌ترین معجره قرن متجلی گشت.

در چنین روزی بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی در اوج شعارهای استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی مردم بپا خاسته به خاک لاله‌گون وطن برگشت و انقلاب اسلامی در وصال امت و امام اوج گرفت و امواج انقلاب اسلامی عرصه میهن را درنوردید و کاخ ستم‌شاهی را به لرزه درآورد و نظام پادشاهی ۲۵۰۰ ساله را ویران نمود.

حماسه‌ها آغاز شد و خورشید از پگاه عشق دمیدن گرفت و ده روز بعد در انفجار نور عید ظفر گل کرد و ۲۲ بهمن یوم الله بزرگ تاریخ فرارسید و سرآغاز حکومت ا... بر زمین شد و استقلال و آزادی و جمهوری اسلامی به شکوفه نشست.

امام آمد و خاطره ید بیضای موسی‌کلیم، سفینه حضرت نوح، تبر توحیدی حضرت ابراهیم و نفس احیاگر حضرت مسیح را در خاطره ها زنده ساخت.

امام آمد و عزت مسلمین و شکوه ایران و جهان اسلام را نوید داد و آرمان مجاهدان و شهیدان تاریخ را محقق ساخت. اینجانبان فرا رسیدن این روز عزیز که مصادف است با آغاز دهه مبارکه فجر انقلاب اسلامی به همه مردم مؤمن و شهید پرور صدرا تبریک عرض می نماییم و به روان تابناک شهیدان و حضرت امام درود می فرستیم.

و از خداوند منان می‌خواهیم که به ما توفیق پاسداری از آرمان های این عزیزان و خدمت به مردم و اسلام و انقلاب اسلامی را عطا فرمایند و اتحاد مردم و دولت تحت رهبری خردمندانه مقام معظم رهبری و تلاش‌ها و خدمات دولت تدبیر و امید میهن ما را از گزند حوادث روزگار با لطف و عنایت حق تعالی مصون بدارد.

 
ادامه مطلب...

سازمان آتش نشانی