ادامه مطلب...

مهندس برفی دخت معاونت برنامه ریزی و توسعه ی شهرداری مرودشت با بیان این خبر افزود بدنبال پیگیریهای مجدانه شهرداری و حمایت همه جانبه ی نماینده ی محترم مردم در مجلس شورای اسلامی  مشکل اعتبارات پروژه های بازآفرینی شهری مرودشت مرتفع و عملیات عمرانی این پروژه ها از سرگرفته میشود.

ادامه مطلب... 

به‌پاس مجاهدت‌های ۴۰ ساله‌ی سرباز وطن و فرمانده ی شهید سپاه قدس از سوی شهرداری مرودشت صورت گرفت.

ادامه مطلب... 

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت مهندس سید مهدی مکّی شهردار مرودشت بیان داشت: با توجه به در پیش بودن فصل سرما و احتمال بارش شدید باران در سطح شهر بیش از 10 کیلومتر از کانال‌های روبسته شهر مرودشت لایروبی شده و این اقدام تداوم خواهد یافت.

ادامه مطلب...

 ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت در پی بررسی مسائل و مشکلات مربوط به خیابان منتهی به شهرک بقیة‌الله، مهندس مکّی شهردار مرودشت با حضور در این محل به بررسی مشکلات عنوان‌شده توسط شهروندان و مسائل مربوط به این منطقه پرداخت.

مهندس مکی ضمن بررسی درخواست‌های ساکنان این مجتمع بیان داشت: مجموعه شهرداری تمام تلاش خود را خواهد نمود تا بتواند تمامی خواسته‌های این محله را عملی سازد.

وی اضافه کرد: انشا الله با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده بعد از خیابان پاسارگاد عملیات عمرانی بتن آر سی‌سی پیRCCPاین خیابان شروع خواهد شد

شهردار مرودشت به‌منظور تسریع در انجام امور خدماتی این مجتمع و انجام آسفالت خیابان ۱۶ متری مقابل این مجتمع به‌اتفاق ساکنین این مجتمع در محل حاضر و بازدید میدانی انجام پذیرفت.

مهندس مکی همچنین در این بازدید ضمن تشریح وضعیت امور خدماتی این مجتمع قول انجام آسفالت این خیابان، جدول‌کشی و ایجاد فضای مناسب را نیز به مالکین داد.

ساکنین این مجتمع نیز از زحمات و پیگیری‌های مستمر مهندس مکی تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

ادامه مطلب...

 ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت ششمین جلسه طرح محله محوری با رویکرد رفع مشکلات و پاسخگویی به درخواست‌های شهروندان در مسجد الزهرا (س) واقع در بلوار پهلوان نجاتی( ثبت‌احوال) با حضور امام‌جمعه شهرستان مرودشت ،  شهردار، معاونین و نمازگزاران این محله برگزار شد.