ادامه مطلب...

 به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت مراسم روح بخش و پرفیض زیارت عاشورا به مناسبت سالروز وفات حضرت رقیه (س) و مراسم یادبود یکی از کارکنان صدیق شهرداری مرودشت که بر اثر ویروس کرونا جان باخته  بود برگزار گردید.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت، متن پیام شهردار مرودشت به مناسبت 7مهر روز ملی آتش نشانی و ایمنی  به این شرح است

 ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت  استاندار فارس در سفر به شهر مرودشت ضمن حضور گلزار شهدای این شهر و ادای محترم به مقام شامخ شهدا، پروژه پایگاه چند منظوره مدیریت بحران شهرداری مرودشت بهمراه بوستان نهج البلاغه و زمین چمن مصنوعی شهدای ایثارگر را افتتاح کردند .

دکتر رحیمی استاندار فارس با شرکت در جلسه شورای اداری این شهرستان بر روند رو به رشد  پروژه ها  - تکمیل پروژه های نیمه تمام تلاش برای خدمات رسانی به مردم و رفع مشکلات مردم را  اساسی ترین هدف دولت بر شمردند .

شهردار مرودشت در آیین افتتاح این چند پروژه بیان داشت: پایگاه چند منظوره مدیریت بحران شهرداری مرودشت با اعتباری بالغ بر 50میلیار ریال اعتبار تکمیل و ادارات خدمات رسان از جمعه آتش نشانی، هلال احمر، اورژانش و ... در زمان بحران در این مکان مستقر خواهند شد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد:زمین چمن مصنوعی شهدای جهادگر شهر مرودشت که با هدف افزایش سرانه ورزشی این شهرستان ساخته شده و ۴۸ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتبار برای آن هزینه شده است، که مبلغ 1میلیارد و 600 میلیون ریال آن از سوی سپاه ناحیه مرودشت تامین شده است .

شهردار مرودشت خاطر نشان کرد: با توجه به بیش بینی های که در نقاط مختلف شهر مرودشت صورت پذیرفته بود جهت احداث بوستان و در این منطقه این این امکانات محروم بودن این مهم در دستور مجموعه مدیریت شهری قرار گرفته که بحمدالله بوستان نهج البلاغه با اعتبار 21.300.000.000 ریال تقدیم به اهالی این شهرک می شود.

در ادامه استاندار فارس با اشاره به این که حضور تیم های ورزشی مرودشت در لیگ های ملی مورد حمایت استانداری خواهد بود، افزود: ساخت چندین پروژه ورزشی در این شهرستان در حال انجام است.

دکتر رحیمی به پیگیری برای متناسب سازی ورودی تخت جمشید اشاره کرد و با تاکید بر تلاش برای تکمیل بیمارستان  جدید مرودشت، ادامه داد: پیگیری تاسیس دانشکده داروسازی و پیراپزشکی در حال انجام است که تحولی در آموزش عالی شهرستان خواهد بود.

رفع موانع  تولید وتعیین تکلیف  بیش از20 طرح عمرانی واقتصادی وفرهنگی  از دیگر مصوبات شورای اداری شهرستان مرودشت به ریاست استاندار فارس بود .

 

 

 

 

ادامه مطلب...
کارگاه تولید روکش صندلی  طعمه حریق شد که این حادثه بدون مصدومیت و تلفات جانی مهار شد.

ادامه مطلب...

 به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت در پی آتش‌سوزی اراضی گندم واقع در شهر زرقان (محدوده جایگاه سوخت گاز cng) و شدت آتش به حدی بوده که از آتش‌نشانی شهرداری مرودشت تقاضای کمک شد.

ادامه مطلب... 

به گزارش روابط عمومی شهرداری مرودشت، به‌منظور ارتقای مبلمان شهری و زیباسازی سطح شهر رنگ‌آمیزی و رفع آلودگی بصری از روی دیوارهای سطح شهر انجام می‌شود.