ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرودشت در ادامه سلسله جلسات هفتگی کمیسیون عمران شورای اسلامی به منظور پیگیری پروژه‌های در دست اقدام عمرانی شهرداری به ریاست و میزبانی شهردار و با حضور رییس و اعضای کمیسیون عمران شورا و همچنین معاونت ها و مدیران ذی ربط در شهرداری برگزار می گردد امروز نیز قبل از برگزاری جلسه مذکور شاهد بازدید شهردار،اعضای شورای اسلامی شهر و همراهی فرماندهی محترم سپاه جناب سرهنگ شعبانی نیا و جناب سرهنگ اکبری رییس پلیس راهور شهرستان از پروژه های عمرانی بودیم. مهندس گلکاری شهردار مرودشت در حاشیه عملیات اجرای زیرسازی و بهسازی و همچنین اجرای کانیوا در محور جاده دهبید به مشخصات و مختصات و محاسن این پروژه اشاره کرد و گفت:این پروژه به منظور گره گشایی از مشکلات مردم ،کاهش بار ترافیکی و جلوگیری از تصادفات و همچنین دفع اصولی آبهای سطحی به طول یک کیلومتر با اعتباری بالغ بر ۷ میلیارد تومان و در دو لاین در حال اجراست که امیدواریم در طی دو ماه آینده به بهره برداری برسد. وی افزود: برای آسفالت این محور و همچنین محور بلوار سپهبد شهید سلیمانی ۳۰۰ تن قیر و ۱۲۰۰ تن آسفالت در نظر گرفته شده است که با توجه به طول و مساحت پروژه رینگ شرقی (بلوار شهید سلیمانی) اصلاح بودجه زده شده و در تلاشیم به زمان اجرای پروژه سرعت ببخشیم. مهندس گلکاری همچنین به پروژه محور سلامت اشاره کرد و خاطر نشان ساخت: این پروژه که در حدفاصل بلوار پهلوان نجاتی و زنده یاد رشیدی قرار دارد به مساحت ۴ هکتار و به طول ۹۰۰ متر در حال اجرا می باشد. وی افزود: ظرفیت هایی که جهت رفاه حال شهروندان در این پروژه در نظر گرفته شده شامل پیست دوچرخه سواری و‌ اسکیت ، زمین ورزشی چند منظوره (والیبال.فوتبال و...)،ست ورزشی صبحگاهی،فرهنگسرا، زمین چمن مصنوعی، زمین والیبال ساحلی، سالن همایش روباز ،غرفه های صنایع دستی و مجموعه ورزشی کودکان و ...می باشد. وی خدمت به مردم مرودشت را جزو افتخارات خود دانست و افزود: امیدواریم با همدلی و ایجاد هم افزایی که بین مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر شاهد اجرای پروژه های مهم دیگری باشیم که هم مردم بهره مند شوند و هم رضایت خداوند در آن باشد. رییس پلیس راهور هم در حاشیه این بازدید ها ،اقدامات شهرداری در حوزه های مختلف در سطح شهر که موجب رضایتمندی عمومی شده را تحسین کرد و گفت: یکی از نقاط حادثه‌خیز شهر مرودشت محور جاده دهبید می باشد که تاکنون حوادث ناگواری در آن رخداد داده هست که در همین جا از مجموعه شهرداری درخواست دارم ضمن تسریع در اجرای پروژه علائم و هشدار دهنده های ترافیکی را در مسیر به درستی جانمایی کند که شاهد خطرات و صدمات جانی و مالی برای مردم نباشیم. سرهنگ شعبانی نیا فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مرودشت هم در پایان این بازدیدها ها ضمن تشکر از مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر که در تلاشند رضایتمندی عمومی را ایجاد کنند با اشاره به روایتی از اصحاب رسول خدا(ص) خطاب به ایشان که فرموده بودند اگر من بخواهم از بهترین ها باشم باید چه کنم؛ حضرت فرموده بودند؛بهترین و رستگارترین مردم کسانی هستند که خیر و خدمت بیشتری به مردم انجام دهند . فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه مرودشت با بیان اینکه امامین انقلاب فرموده اند که بهترین ضربه در مقابل دشمن خدمت به مردم و امید آفرینی است ؛ بیان کرد: با توجه به بازدیدهای امروز انصافاً شاهد اقدامات خوب شهرداری و شورای اسلامی شهر بودیم که جای تقدیر و تشکر دارد.

ادامه مطلب...
 
ادامه مطلب...
بسمه تعالی
"با حمد و ستایش به محضر باریتعالی و درود بر پیامبرخاتم (ص) و اهل بیتش ‏که چراغ راه بشریت‏اند". هفدهم مرداد،روز خبرنگار که مزین به نام شهید محمود صارمی است و نشان از ارزش گرانقدر خبرنگاران و روزنامه نگاران در جامعه دارد را به همه فعالان این عرصه تبریک و تهنیت می گوییم. روز خبرنگار فرصتی مغتنم و ارزشمندی است به جهت پاسداشت مقام شامخ فرهیختگانی که همواره دغدغه جامعه و مردم را دارند و به راستی آنان تجلی تعهد، امانتداری، مسئولیت پذیری اجتماعی و دلسوزی هستند که نقش مهمی در رشد و بالندگی فرهنگ جامعه ایفا می‏کنند. بی تردید اصحاب رسانه وجدان بیدار و تصویرگر زمان خویش هستند، زیرا در جریان اصلی مسائل و رویدادها قرار دارند و برابر انحرافها ایستادگی می‏کنند و حافظ جامعه خود هستند؛ به درستی که حق طلبی و حق گویی خبرنگاران ریشه در فرهنگ ایرانی و اسلامی دارد و می توان از این الگو در پیشبرد اهداف عالی یک جامعه بهره گرفت. بی شک نقش و پیوند ناگسستنی جامعه رسانه ای در لایه های مختلف جامعه کاملا آشکار است که با وجود همه مخاطرات پیشرو،کوشیده اند به بهترین وجه ممکن به مسئولیت خود عمل کنند از این رو ضمن قدر دانی از زحمات گرانقدر همه تلاشگران این عرصه برخود لازم می دانیم روز خبرنگار را به همه فعالان این عرصه و صاحبان قلم و فعالان عرصه اطلاع‏‌رسانی،تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال برای همه عزیزان آرزوی سلامتی، بهروزی و شادکامی مسئلت داریم.
 
محمد علی گلکاری                            بهمن مردانی
شهردار مرودشت                              رییس شورای اسلامی شهر مرودشت

ادامه مطلب...

مهندس بهمن مردانی برای سومین سال متوالی رییس شورای اسلامی شهر مرودشت شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرودشت جلسه علنی شورای اسلامی در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۲/۵/۱۱ با موضوع انتخاب مجدد هیئت رییسه شورای اسلامی شهر، با حضور اعضای شورا و دکتر صارمی معاون فرمانداری مرودشت تشکیل گردید. در این جلسه پس از رای گیری مهندس بهمن مردانی بعنوان رییس شورای اسلامی شهر،جواد صادقی بعنوان نایب رئیس شورای اسلامی شهر و محمدرضا شیروانی بعنوان سخنگوی شورای اسلامی شهر انتخاب گردیدند. یادآور می گردد انتخاب رییس و اعضای کمیسیون ها در جلسات بعدی انتخاب و معرفی خواهند شد.

ادامه مطلب...

به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرودشت به مناسبت عید غدیر خم و نکوداشت هفته شهرداری و دهیاری ها میز خدمت با حضور شهردار و اعضای شورای شهر و مسوولان واحد های مرتبط برگزار گردید.در این برنامه مهندس گلکاری شهردار مرودشت گزارشی از عملکرد ۱۸ ماهه شهرداری به مردم ارائه داد‌‌.و درپایان به مسائل و مشکلات مردم پاسخ داده شد.

ادامه مطلب...
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی اسلامی شهر مرودشت ، مهندس گلکاری شهردار مرودشت به اتفاق معاونین و جمعی از اعضای شورای شهر از پروژه‌های عمرانی سطح شهر بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرای آسفالت معابر که بصورت مستمر همچنان در حال اجراست قرار گرفتند. در حاشیه این بازدیدها مهندس گلکاری دیداری با مردم برخی از ساکنین محلات داشت و از مردم به عنوان ولی نعمتان و صاحبان نظام و انقلاب یاد کرد و خدمت به آنها جزو افتخارات دوران مدیریتی برشمرد و گفت: تمام تلاشمان اینست که خادم مردم باشیم و با اجرای پروژه های خدماتی،عمرانی و فرهنگی گوشه ای از همراهی و نجابت مردم را جبران کنیم. یادآور می گردد عملیات زیرسازی و آسفالت معابر با قوت ادامه دارد و انشالله تا پایان سال با برنامه ریزی که انجام شده هیچ معابر خاکی بدون آسفالت وجود نخواهد داشت.

ادامه مطلب...
 
شهردار مرودشت خبر داد
برون سپاری برخی از خدمات شهرداری مرودشت برون‌سپاری شد.
شهردار مرودشت از برون‌سپاری پرداخت عوارض خودرو، سامانه مهندسین ناظر و درگاه شهروندی این شهرداری خبر داد به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرودشت در راستای ارتقای کمی و کیفی در خدمات‌رسانی به شهروندان و همچنین کاهش هزینه‌ها و سرعت بخشی به روند خدمات‌رسانی به شهروندان برخی خدمات شهرداری برون‌سپاری شد. گلکاری شهردار مرودشت در جلسه آموزشی،توجیهی مسئولین و کاربران دفاتر پیشخوان دولت بیان داشت: یکی از اقدامات خوب شهرداری و شورای اسلامی شهر مرودشت در یک سال اخیر الکترونیکی کردن برخی خدمات شهرداری بود تا با این اقدام بتوانیم رضایت شهروندان را جلب نماییم شهردار مرودشت در ادامه خاطرنشان کرد: پرداخت عدد 17 تیرماه در مرحله اول جهت پرداخت عوارض خودروی خود به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه نمایند. گلکاری در پایان تأکید کرد: یکی از مسائلی که برای مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر حائز اهمیت می‌باشد سرعت بخشیدن به خدمات قابل ارائه به شهروندان در کوتاهترین زمان ممکن می باشد .و دفاتر پیشخوان دولت می بایست در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان همراه مجموعه خدمتگذار شهرداری باشند.
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 
 
ادامه مطلب...
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرودشت، مهندس محمد علی گلکاری شهردار مرودشت و مهندس بهمن مردانی رئیس شورای اسلامی شهر مرودشت در پیامی ۱۴ تیرماه روز شهرداری ها و دهیاری ها را به فعالان عرصه مدیریت شهری و روستایی تبریک گفتند؛ متن پیام بدین شرح است؛ بسم الله الرحمن الرحیم هر شهر منظومه‌ای متنوع و متعدد از سلیقه‌ها، انتظارات و درخواست‌ها است و وظیفه مدیران شهری، برابری و توسعه عدالت اجتماعی در خدمت‌رسانی به شهروندان و اعتماد مردم بزرگترین سرمایه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها است، از طرفی هرچه سطح آموزش، مشارکت همگانی و حمایت مردم افزایش یابد؛ دلگرمی مدیریت شهری و تسهیل در خدمت رسانی را شاهد خواهیم بود و با تعامل و پیوند با مردم، منزلت واقعی خانواده بزرگ شهرداری‌ها و دهیاری‌ها نمایان خواهد شد. روز شهرداری ها و دهياری ها نقطه عطفی در پيوند حاكميت با مردم در راستای تحقق مردم‌سالاری دینی، تقويت نهادهای محلی و مدنی در قالب شكل‌گيری و استقرار شوراهای اسلامی شهر و روستا با رأی مستقيم مردم و انتخاب شهرداران و دهياران از سوی شوراها به عنوان مديران اجرايی سكونتگاه‌های شهری و روستايی است. اکنون در 14 تیر، به عنوان خدمتگزاران مردم شریف مرودشت در شهرداری و مجموعه‌ی شورای اسلامی شهر و مدیریت شهری، با تبريك اين روز فرخنده به همه دست‌اندركاران حوزه مديريت شهری و روستايی در سطوح ملی و محلی به‌ويژه شهرداران، دهياران و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستای شهرستان مرودشت، امیدواریم با تلاش و همت کارکنان شهرداری مرودشت و همراهی و همدلی شهروندان عزیز در راستای دستيابی به شاخصه‌های يك سكونتگاه سالم، زيبا، پويا، بانشاط و توسعه‌يافته، هر روز پرتوان‌تر از دیروز در مسیر رشد و آبادانی گام برداریم و شاهد توسعه‌ی روزافزون شهر عزیزمان باشیم. محمد علی گلکاری شهردار مرودشت بهمن مردانی رییس شورای اسلامی شهر مرودشت
 
 

ادامه مطلب...

در آیینی با حضور شهردار و معاونین ایشان و جمعی از مسوولان واحدهای مختلف و همچنین پرسنل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری جلسه تکریم و معارفه رؤسای سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مرودشت برگزار شد. به گزارش روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر مرودشت ، مهندس گلکاری شهردار مرودشت در این آیین از آتش نشانان به عنوان شهدای زنده یاد کرد و گفت: شغل آتش نشانی به عنوان یکی از مشاغل حساس و پرمخاطره‌ است که در صف اول خدمات رسانی و امنیت حوادث قرار دارند. وی با بیان اینکه زندگی یک آتش نشان هر روز پر از خاطرات تلخ و شیرین است .خاطرنشان ساخت: زمانی که آتش نشان وارد مکانی می‌شود که همه از آنجا می‌گریزند، و عملیات اطفا و نجات با استرس روبرو می شود، او با تمام توان و وجدان کاری که در درون خود دارد همواره به نجات جان یک انسان و همنوع فکر می کند و در این لحظه لذت و شیرینی کار با تمام وجود حس می‌ کند که بسیار لذت بخش و و غیر قابل توصیف است. شهردار مرودشت افزود: حقیقتا در این مدت که در خدمت آقای مهندس رحیمی بودیم، برند آتش نشانی و آتش نشانان در شهر مرودشت ارتقا پیدا کرد و مردم با این سازمان و وظایف آنان بیشتر آشنا شدند. شهردار مرودشت بیان کرد: از جمله ویژگی های بارز آقای رحیمی می توان به پرتلاشی، مسئولیت پذیری، تلاش فراوان، آمادگی و انرژی زیاد، صداقت، مشارکت دادن همکاران در امور، بیان واقعیت و تعهد سازمانی اشاره کرد و خواستار ادامه روند کار ایشان و‌ پیگیری اقدامات توسط سرپرست جدید این سازمان شد. یادآور می گردد در پایان این آیین از خدمات مهندس یزدان رحیمی با اهدای لوح تقدیر تجلیل و سپس بر اساس حکم صادره از سوی شهردار مرودشت ، آقای مهندس حسین فلاح از پرسنل آتش نشانی بعنوان سرپرست جدید این سازمان معرفی شد.

ادامه مطلب...

سازمان آتش نشانی